STATYSTYKI: Odwiedziło nas: 105914 osób | Do końca roku: 185 dni | Do wakacji: 359 dni
menukalendarz

Czwartek, 2017-06-29

Imieniny:

Pawła, Piotra
poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

leftbottom.jpg
middletop.jpg

Bawimy się w teatr

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Bawimy się w teatr

Bawimy się w teatr

,,Bawimy się w teatr"

W  ramach projektu nr: PL.3.22/3.3.01/13.03315, pn: „Przedszkolaki bawią się   w teatr” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa 05 czerwca 2014 r. został zorganizowany wyjazd do Nowego Mesta pod Smrkem w Czechach.

W  ramach projektu nr: PL.3.22/3.3.01/13.03315, pn: „Przedszkolaki bawią się           w teatr” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa przy wsparciu Euroregionu Nysa 05 czerwca 2014 r. został zorganizowany wyjazd do Nowego Mesta pod Smrkem w Czechach. Celem spotkania była kontynuacja współpracy pomiędzy  MPP nr 1 i MPP nr 7 z Bolesławca oraz przedszkolami z Nowego Mesta        i Lazne Libverda oraz bliższa  integracja polskich i czeskich przedszkolaków.               W przestronnej sali Ośrodka Kultury w Nowym Meste odbył się Bal Przebierańców. Dzieci z gr. IV naszego przedszkola wzięły udział w  ciekawych zabawach muzyczno- taneczno-ruchowych zorganizowanych przez nauczycielki z Czech. Zabawy odbywały się w wesołej, miłej i serdecznej  atmosferze. Przedszkolaki bawiły się wspaniale. Stroje do przebrania dla wszystkich uczestników balu zostały wypożyczone i opłacone ze środków unijnych. Będziemy jeszcze długo wspominać to spotkanie z czeskimi przyjaciółmi.

middlebottom.jpg