Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Wizyta policji

Wizyta policji

14 września 2017 roku  miała miejsce niezwykła wizyta. Nasze przedszkole odwiedziła pani policjantka wraz z komisarzem Lwem, który wywarł na dzieciach ogromne wrażenie. Pani asp. sztab Beata Łuczkowska przybliżyła dzieciom z grupy IV podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, a także przypomniała numery alarmowe oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Jednak największym  zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Przedszkolaki zadawały pytania, a także dzieliły się swoimi doświadczeniami.  Wspólne zdjęcia były zwieńczeniem tej niecodziennej wizyty.

Bardzo dziękujemy Pani Policjantce za przybliżenie nam tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta oraz za przypomnienie nam bardzo ważnych informacji na temat naszego bezpieczeństwa.