59-700 Boleslawiec

Tel: (075) 612 13 01

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Bolesławcu

Szukamy pomocników św. Mikołaja

       W naszym przedszkolu w poniedziałek,  27.11.2017r., zakończyliśmy już zbieranie darów w ramach prowadzonej akcji charytatywnej. Bardzo gorąco dziękujemy za odzew z Państwa strony!  Jak zwykle mogliśmy liczyć na Państwa zaangażowanie i wsparcie. Ten piękny gest docenili nie tylko nasi goście ze Zbaraża, którzy w poniedziałek odwiedzili naszą placówkę. Przede wszystkim został on odnotowany przez Państwa pociechy, które stwierdziły, że "... mama i tata to takie elfy! I my nimi zostaniemy, jak dorośniemy." I tak dobro wędruje w świat, by kiedyś wrócić wzmożoną falą :)  

zebrane dary

 

 

 

rozmowy

 

 

 

 

 

zdjęcie pamiątkowe

Kochani,

wielkimi krokami zbliża się czas Bożego Narodzenia, kiedy to stajemy się pomocnikami św. Mikołaja i sprawiamy prezenty naszym najbliższym. Takich pomocników szukają organizatorzy akcji „Dni Bolesławca w Zbarażu”. W ramach tego projektu odwiedzą oni w zbaraskich szkołach dzieci pochodzenia polskiego.

Za pośrednictwem koordynatora projektu, pani Barbary Smoleńskiej, możemy sprawić im przyjemność i obdarować drobnymi upominkami (czekolady, ciastka, kartki świąteczne).

Zbiórka prowadzona będzie do 20 listopada.