Wizyta Świętego Mikołaja

Szósty grudnia to długo wyczekiwany dzień. Na upragnioną wizytę tego najmilszego Świętego dzieci czekają cały rok. Aż wreszcie ten dzień przychodzi... i Mikołaj pojawił się w naszym przedszkolu.

Najpierw ktoś wypatrzył go przez okno.... Hmmm... Gdzieś zostawił sanie. Renifery, wiadomo, bez śniegu ich nie pociągną. Ale poradził sobie Mikołaj. Pomagała mu Śnieżynka, która rozbawiła towarzystwo i rozładowała napięcie. Przy wesołych zabawach - tańcach, pokazie mikołajkowej mody - szybko minął czas. A gdy Święty wchodził do każdej z grup - czy młodszej, czy starszej - cisza panowała w salach jak makiem zasiał. Tylko gorące bicia serduszek było słychać. Dzieci powitały ich przyjaciela piosenkami, wierszykami. Miały też dla niego prezent. Dobrze wiemy, że przyjemnie jest dostawać prezenty, ale radość może sprawić także dzielenie się tym, co mamy. A to był bardzo radosny dzień :-)

Dziękujemy tatusiowi Emilki za piękne zdjęcia!