59-700 Boleslawiec

Tel: (075) 612 13 01

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Bolesławcu

Jasełka grupy IV

            15. grudnia 2017 roku w naszym przedszkolu odbyło się wigilijne spotkanie z rodzicami, przedstawicielami samorządu miejskiego oraz innych placówek oświatowych. 

              Dzieci z grupy IV pod kierownictwem pań: Wioli Matyjewicz, Iwonki Bachmatiuk, Pauliny Kuśmierz oraz Eli Najmrodzkiej zabrały nas do ubogiej stajenki, którą odwiedzili pasterze z bydlątkami, aniołowie oraz trzej królowie. Piękne stroje  oraz dekoracje, a przede wszystkim uśmiechnięci i perfekcyjnie przygotowani aktorzy pozwolili nam poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Było uroczyście, ale i uroczo. Dzięki małym aktorom - szczerze i prawdziwie. 

       Serdecznie dziękujemy wszystkim za spędzenie z nami tego pięknego przedpołudnia. Gorąco dziękujemy rodzicom za liczne zebranie się i  wspieranie realizacji tego przedsięwzięcia na każdym etapie jego powstawania.  Przede wszystkim dziękujemy i gratulujemy wszystkim przedszkolakom z grupy IV, którzy przełamując wewnętrzne bariery i walcząc z ogromnym stresem, tak pięknie nas reprezentowali!