Przedszkolaki- Talenciaki

12.04.2018r. w CIKu "Orzeł" miał miejsce II Przedszkolny Konkurs Recytatorski.  Tematyka w tym roku dotyczyła wiosny w utworach dziecięcych.

Nasze przedszkole reprezentowały Lenka z wierszem D. Gellner pt. "Śpioch tulipan"

oraz Emilka z wierszem M. Buczkówny pt. " Znaki wiosny".

Dziewczynki spisały się znakomicie! Pięknie, wyraźnie i z naturalnym wdziękiem recytowały swoje wiersze. I choć trema zawsze łapie za gardło w trakcie występu przed publicznością, Lenka i Emilka odważnie i dzielnie stawiły jej opór. Jesteśmy bardzo dumne!!! Serdecznie gratulujemy zasłużonych laurów :-)

Jesteśmy też bardzo dumne z całej grupy III, która dodawała otuchy i okazywała wsparcie swoim koleżankom. Także oni pięknie reprezentowali  przedszkole - przez cały występ uważnie słuchali wszystkich uczestników konkursu, nagradzali każdego brawami i okazywali szacunek, nie przeszkadzając nikomu w występie. Panie Renia, Ola, Anetka i Mirka pękają z dumy :-)

Bardzo gorąco dziękujemy Pani Kasi i Pani Oldze za wielkie zaangażowanie w przygotowanie dziewczynek do konkursu!

konkurs recytatorski