Wyjście grupy III do biblioteki

W poniedziałek, 16.04.2018r., średniako-starszaki (termin własny dzieci z grupy III) odbyły kolejną wizytę w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Pani bibliotekarka przygotowała tym razem zajęcia dotyczące zawodów. Wysłuchaliśmy 3 wierszy. Porozmawialiśmy na ich kanwie o tym, jak ważna jest każda praca. Poopowiadaliśmy o zawodach naszych rodziców. Odgadliśmy naprawdę trudne zagadki. Osłuchaliśmy się z terminem "ekspedientka". Okazał się dla nas prawdziwym łamańcem językowym :-) Nazwaliśmy zawody po obejrzeniu ilustracji z przyborami, które są dla nich adekwatne oraz dopasowaliśmy do nich podpisy. Na koniec coś, co Bąble z grupy III naprawdę lubią, przeglądaliśmy bajeczki przygotowane dla nas przez Panią Sylwię.

Bardzo dziękujemy Pani Sylwii za kolejne zajmujące zajęcia! Było nam naprawdę miło spędzić razem z Nią czas!