Nasze sukcesy

22 września 2021 r.  w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu podsumowano tegoroczne zmagania przedszkolaków w dwóch konkursach ekologicznych: „Na baterie też jest sposób” oraz „Autobusem miejskim przez Bolesławiec” zorganizowane przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej.
            Przedszkolakom z siedmiu bolesławieckich placówek udało się zgromadzić łącznie 1252 kg tych niebezpiecznych odpadów łącznie. Nasze przedszkole zgromadziło 208 kg baterii, zdobywając tym samym II miejsce w konkursie i 500 zł nagrody dla przedszkola.
                  W konkursie plastycznym nasze zdolne dziewczynki Marysia oraz Hania zdobyły 2 wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

na baterie też jest sposób
 konkurs ekologiczny

konkurs plastyczny