Grupa Biedronki

Dzień przedszkolaka

Świętujemy dzień przedszkolaka! Słodki poczęstunek, wesołe śpiewanie oraz tańce - obowiązkowo!

<oprac. M. Kiepura>

Św. Mikołaj w odwiedzinach u Biedronek

Prezenty, zabawa i miło spędzony czas z Mikołajem sprawiły, że była to magiczna chwila. Dziękujemy Mikołaju i widzimy się za rok!

<oprac. M. Kiepura>

Dzień Babci i dziadka

Pozdrowienia dla babci i dziadka!
W dzień babci i dziadka Biedroneczki nagrały wspaniały występ dla dziadków, zaśpiewały piosenki i wyrecytowały wierszyki. Nie zabrakło także własnoręcznie namalowanych portretów ukochanych dzadków.
Życzymy wszystkim babciom i dziadkom stu...

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to wspaniała okazja poczuć się jak w bajce! Huczna muzyka i dobre humory szybko rozkręciły zabawę. Biedroneczki tańczyły i świetnie się bawiły. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Ten dzień zapamiętamy na długo i już nie możemy się doczekać kolejnej zabawy!

Tłusty czwartek

Najsłodszy dzień w roku już za nami. Wspólnie stworzyliśmy największego pączka na świecie z polewą czekoladową i posypką i to wszystko za pomocą kartki, farb i odrobiny wyobraźni. I oczywiście każdy miał okazję skosztować pączka.