Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Ponieważ 1 czerwca w tym roku wypadł w trakcie długiego weekendu, obchody z okazji uroczystości święta wszystkich dzieci zostały przeniesione na poniedziałek, 04.06.2018r.

Tym razem przygotowałyśmy dla naszych przedszkolaków niespodziankę w formie warsztatów, poprowadzonych przez firmę Fabryka Urodzin :-)

Najmłodsze Bąble uczestniczyły w warsztatach pszczelarskich z Kubusiem Puchatkiem. O miodzie i wosku wiedzą teraz wszystko ;-) Grupa czterolatków i starszacy na swoich zajęciach tworzyły mydełka zapachowe. Średniako-starszaki miały niezłą frajdę, tworząc własne slime'y. Grupa IV natiomiast przeprowadzała różne ciekawe eksperymenty w trakcie warsztatów chemicznych. Między innymi słyszałam o paście do zębów.... dla słonia :-)

Po owocnej pracy, każda z grup mogła "odpocząć" w czasie zabaw z chustami animacyjnymi. Głośnym śmiechom i radości nie było końca. To był wspaniały dzień :-)