59-700 Boleslawiec

Tel: (075) 612 13 01

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Bolesławcu

Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Festyn rodzinny

Festyn rodzinny

         W sobotę, 09.06.2018r., odbył się festyn rodzinny. Na boisku orlika przy ul. J.Słowackiego spotkaliśmy się z naszymi przedszkolakami i ich rodzinami, by aktywnie i miło spędzić czas, a także po to, by pobyć ze sobą w innym środowisku i móc zaprezentować się na płaszczyźnie bardziej personalnej :-)

              Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy spędzili z nami tych kilka upalnych godzin. Dziękujemy za wspólną zabawę, radość, wysiłek fizyczny :-) Było nam bardzo miło usłyszeć od Państwa wszystkie słowa wsparcia, gratulacji i podziękowań. Było ich tyle, że wiemy, iż ta forma pogłębiania wzajemnych relacji przypadła Państwu do gustu. Postaramy się, aby kolejne takie spotkanie, było jeszcze ciekawsze :-)

             Przy okazji serdecznie dziękujemy za cały rok pozytywnej współpracy. Cieszymy się, że chętnie dzielą się Państwo z nami swoimi problemami i uwagami, że bierzecie sobie do serca nasze wskazówki. Dzięki temu atmosfera w naszym przedszkolu jest naprawdę miła i przyjemna. Tworzymy taką poszerzoną rodzinę dla naszych Bąbli, w której staramy się zadbać o dobro każdego jej członka. Bez Państwa pomocy i zaufania nie byłoby to możliwe. Życzymy przyjemnego odpoczynku w czasie wakacji i bezpiecznego powrotu do naszego przedszkola :-)

 

      Chciałabym także  podziękować  mamie i tacie Emilki - pani Olgo, panie Łukaszu - serdecznie dziękuję za wspomożenie naszej strony internetowej Państwa całoroczną pracą. Bez Państwa nie moglibyśmy przyglądać się tak pięknym wspomnieniom ;-)

 

kadra