Dzień Przedszkolaka

20 września to ważny termin dla wszystkich przedszkolaków. W ten dzień obchodzą swoje święto.

W tym roku uroczystość była polisensoryczna i kolorowa :-) Dzieci w swoich grupach przygotowały stempelkowe prace plastyczne. Wykorzystały najlepsze stemple na świecie - czyli swoje rączki i stópki. Następnie był słodki poczęstunek. Starszaki z grupy IV rozwijały swój zmysł powonienia - musiały odgadnąć, czym pachnie ich smakołyk. Pani Anetka dowiedziała się przy okazji, że istnieje zapach.... żelkowy :-) Przeprowadziły także swój ulubiony eksperyment - wykonały cukierkową tęczę. Przygotowały także dla swoich młodszych kolegów piosenkę, którą z pełni serca zaśpiewały ku uczczeniu tak wspaniałego dnia.

Kolejnym punktem dnia było wspólne obejrzenie bajki. W tym roku Bąble zapoznały się z ulubioną bohaterką dobranocek pań - pszczółką Mają.

Ten wspaniały dzień zakończył się na ulubionych zabawach i śpiewie najlepszych piosenek :-) Panie bardzo się postarały, by każdy przedszkolak poczuł, że " ... przedszkolne lata to najlepszy w życiu czas".

dzień przedszkolaka 2018