Wizyta w bibliotece

Poniedziałek, 22.10., grupa IV zaczęła od wycieczki do filii Biblioteki Miejskiej, znajdującej się przy ulicy Staroszkolnej.

Panią Renię ucieczyły słowa pani bibliotekarki, że duża część grupy to już stali bywalcy biblioteki, którzy chętnie z rodzicami odwiedzają jej progi.

Pani Sylwia przygotowała nam opowiadanie o sympatycznym Finnie. Na podstawie historyjki dzieci wykonały pracę plastyczną -  jesiennego skrzata. Bardzo im się spodobała postać nowego przyjaciela i z wielką radością zabrali go do swoich domów.

Najciekawszym momentem jednak była możliwość poprzeglądania książeczek przygotowanych nam przez panią Sylwię, której bardzo dziękujemy za kolejne fantastyczne zajęcia!