Wyjście dzieci z grupy IV na przedstawienie

Poniedziałek, 26 listopada, starszaki zaczęły od wizyty w kinie Forum. Odbył się tam spektakl "Detektyw Pozytywka" na podstawie prozy dla dzieci Grzegorza Kasdepke. Przedstawienie przygotował Wrocławski Klub Anima.

Opis spektaklu (źródło: facebook.com/WroclawskiKlubAnima):

Tytułowy bohater spektaklu to sympatyczny detektyw, właściciel Agencji Detektywistycznej „Różowe Okulary”. Detektyw Pozytywka zagadki kryminalne rozwiązuje w mig. Jego jedynym orężem w walce ze złoczyńcami jest kaktus w doniczce i intelekt. Konkurentem Pozytywki jest detektyw Martwiak, właściciel Agencji Detektywistycznej „Czarnowidz”. Obaj detektywi mieszkają w jednej kamienicy. Pozytywka zajmuje mały pokoik na poddaszu. Tam odwiedzają go sąsiedzi i powierzają mu niezwykłe zagadki do rozwiązania.

Spektakl zrealizowano w planie aktorskim i lalkowym.