Zajęcia otwarte w grupie V

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka,

jak i dorosłego. Dlatego też, 11-tego grudnia 2018 roku, w grupie V odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców.

Głównym celem było wzbogacenie wiadomości na temat tradycji związanych ze świętami, rozwijanie samodzielności i aktywności twórczej oraz umiejętność współdziałania w grupie jak również wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie.

Dzieci mogły pochwalić się zdobytą wiedzą na temat tradycji związanych z Wigilią i nadchodzącymi Świętami.

Udział w zajęciach otwartych był ciekawym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Rodzice i Dziadkowie wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, jakie piękne ozdoby powstały.

Wykonane ozdoby bożonarodzeniowe będą zaprezentowane i sprzedawane na kiermaszu świątecznym w naszym przedszkolu.

Wszystkim przybyłym Rodzicom i Dziadkom bardzo dziękujemy za obecność i jednocześnie życzymy wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

oprac. Wioletta Matyjewicz