"Gwiazdkowe spotkanie w niebie"

Grupa IV przygotowała w tym roku spotkanie bożonarodzeniowe dla całej społeczności przedszkolnej oraz dla gości z organu prowadzącego, a także placówek oświatowych.

Spotkaliśmy się wszyscy w piątek, 14.12.2018 r., by wspólnie pokolędować, a także posłuchać wierszy, pastorałek oraz utworów z repertuaru dziecięcego o tematyce świątecznej. Prawie każdy ze starszaków wystąpił przed publicznością indywidualnie, prezentując nie tylko swoje umiejętności, ale także hart ducha. Stanąć na scenie przed tak liczną publicznością to nie lada wyzwanie.Cała grupa zaprezentowała taniec do piosenki "Cicho, cicho na paluszkach" Moniki i Mateusza Kluzów, w choreografii pani Renatki. Przygotowaliśmy także inny utwór państwa Kluzów - "Kołysanka dla Jezunia", do której na pięknych dzwonkach zagrali Marysia, Bianka, Karol i Marcel.

Muszę powiedzieć, że byłyśmy bardzo dumne z naszych Bąbli- pięknie się zaprezentowali. Na pewno byli bardziej swobodni od pań -  Renatki, Anetki, Oli i Mirki, które zadbały o całą oprawę spotkania. I jeśli na początku dało się odczuć pewne napięcie związane z tak ważną uroczystością, to nasza Emilka szybko przekuła ten balonik i sprawiła, że całość potoczyła się w spokojnym i radosnym nastroju ;-)

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom dzieci z grupy IV za zaangażowanie, pomoc i okazane wsparcie. Mamy nadzieję, że Państwa cierpliwość związana z kolejnymi pomysłami pań została nagrodzona.

Dziękujemy też całemu naszemu zespołowi - paniom nauczycielkom, naszym pomocom, paniom kucharkom, panu Mirkowi - za pomoc w przygotowanie tego przedsięwzięcia, a także za zaangażowanie podczas prowadzonego kiermaszu. W szczególności dziękujemy Pani Dyrektor oraz pani intendentce za trzymanie pieczy na przebiegiem całości wydarzenia oraz za hojne serce :-) Dzięki temu nasze przedszkole wygląda pięknie, a panie z grupy IV mogły popuścić nieco wodze fantazji w przygotowaniu wystroju.

Gdy spotkanie z rodzinami dzieci dobiegło końca, nastąpiło otwarcie kiermaszu bożonarodzeniowego.  Dzięki zaangażowaniu całej naszej społeczności, dekoracji i ciasta było pod dostatkiem. Kiermasz potrwa jeszcze do piątku, 21. grudnia.  Zebrane fundusze jak zwykle zasilą konto Rady Rodziców.