59-700 Boleslawiec

Tel: (075) 612 13 01

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Bolesławcu

godło

Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

       We wtorek, 22.01.2019r., starszacy uroczyście obchodzili Dzień Babci i Dziadka. Dla tak ukochanych i oczekiwanych gości występowało się im spokojnie, z przyjemnością i wielkim zaangażowaniem. 

        Po inscenizacji odbył się coroczny konkurs plastyczny "Babciu, Dziadziu, gdzie jesteś?".  Jak zwykle, oprócz niespodzianki i dobrej zabawy, nie obyło się bez nutki niepewności :-) Na szczęście żadnemu Seniorowi nie była potrzebna trzecia szansa (1-chybił trafił, 2-telefon do przyjaciela, 3-"proszę, wskaż palcem, który to mój portret").

          Dziadziowie tym razem w prezencie od wnuczków dostali kalendarz na cały rok ze swoją podobizną zrobioną techniką kirigami. Teraz już mogą w swoim napiętym grafiku zaznaczyć spotkania ze swoimi Milusińskimi. 

          Słodki poczęstunek i wesołe rozmowy trwały jeszcze długo. Pani Renia, Anetka i Ola z chęcią słuchały radosnych przygód oraz pochwał w kierunku swoich Bąbli. Dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczne przybycie i bardzo miłe spotkanie. Dziękujemy wszystkim Bąblom za całe serduszko włożone w występ. Jesteśmy z Was bardzo dumne.