59-700 Boleslawiec

Tel: (075) 612 13 01

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 1 w Bolesławcu

godło

Udział w konkursie piosenki

        W piątek, 10.05.2019r, miał miejsce IV Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Pozytywka". W tym roku wystąpiło aż 16 grup z całego miasta. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy IV. Wystąpiły one z piosenką  Alicji Gałązki pt."Taniec Mai". Cudownie, z pełnym zaangażowaniem pokazali się publiczności jako zgrany zespół, który swoją werwą i energią zaraził innych. Panie Renia, Anetka, Ola i Mirka są bardzo dumne, zwłaszcza z tej niesamowitej koleżeńskości, którymi starszacy darzą się nawzajem.

      Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali piękne stroje pszczółek. Dziękujemy tym, którzy mogli być z nami i wspierać nas swoim dopingiem. 

        Zdjęcia pochodzą ze zbiorów mamy Emilki - pięknie za nie dziękujemy. Pani Olga nagrała także cały występ i udostępniła go na youtubie. Można go teraz podziwiać na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=vBYTUhPBlA0&feature=share

        Dodatkowe informacje i zdjęcia można też zobaczyć na stronie organizatora imprezy - Bolesławieckiego Ośrodka Kultury pod linkiem:

http://www.bok.boleslawiec.pl/index.php/hidden-article/557-iv-przeglad-piosenki-przedszkolnej-pozytywka-2