Wizyta dzieci z grupy III w bibliotece

23 września dzieci z grupy III wraz z paniami: Alą, Brygidą i Ewą, odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną.

Przedszkolacy z wielką radością zapoznali się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było tutaj wcześniejze swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Tematem spotkania było przedstawienie maluchom biblioteki. Zwiedziliśmy placówkę, w której szczególnym zainteresowaniem cieszył się dział dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co trzeba zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Wysłuchały również bajki przeczytanej przez panią Monikę. Na koniec wykonały pracę plastyczną nawiązującą do pierwszego dnia jesieni.

Dziękujemy pani Monice za zaproszenie i miło spędzony czas :-)

<oprac. Alicja Bender>