Jasełka w grupie V

„Uwierz w święta” to tytuł jasełek jakie odbyły się w Miejskim Przedszkolu Publicznym nr 1 w Bolesławcu, we wtorek, 10.12.2019r.

Mieliśmy zaszczyt gościć rodziców naszych przedszkolaków oraz osoby, które na co dzień wspierają naszą placówkę.

To nastrojowe spotkanie było wstępem do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przekonały wszystkich, że warto wierzyć w święta, w ich magię, czar. Moc pojednania. Warto także pielęgnować nasze polskie tradycje – rodzinnego śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń, wspólnego strojenia choinki.

Uroczystości towarzyszył „kiermasz bożonarodzeniowy”, na którym można było zakupić różnorodne, świąteczne ozdoby. Można było także skosztować pysznego domowego ciasta.

Wszystkim  życzymy spokojnych świąt Bożego Narodzenia -

dzieci i personel Miejskiego Przedszkola Publicznego nr 1